گارانتی دوربین های Axis

a cup with a label about support

شرکت پیشتازان ارتباط مجازی افتخار این را دارد که کلیه محصولات شرکت Axis را از ابتدای خرید با ۳ سال گارانتی بی قید و شرط ارائه می شود و با استفاده از قابلیت Extended Warranty تا ۵ سال قابل ارتقاء می باشد.در صروت بروز مشکل و خرابی در ۳۰ روز اول خرید محصول ، تجهیزات اکسیس شما جزوء قانون DOA شده و یک دستگاه بصورت آکبند تحویل مشتری داده می شود.

دستگاه ها و تجهیزاتی اکسیس شما که در طول بازه سه ساله گارانتی خود هستند، در صورت بروز مشکل و خرابی بدون  پرداخت هزینه تعمیر خواهند شد، حتی اگر بنا به دلیلی قابل تعمیر نبوده باشد، یک دستگاه سالم به عنوان جایگزین آن به مشتری تحویل داده می شود و مقدار زمان گارنتی باقیمانده دستگاه ارسالی از سمت اکسیس به همان اندازه دستگاه معیوبشان خواهد بود (به عنوان مثال در صورت تعویض یک دستگاه با یک سال و نیم گارانتی باقیمانده، یک دستگاه سالم دیگر با یک سال و نیم گارنتی باقیمانده تحویل مشتری خواهد شد.

این مورد بسیار اهمیت دارد که در صورت اینکه گارانتی تجهیزات شما به اتمام رسیده بود، و تجهیزات مورد نظر خراب شود با پرداخت هزینه می توانید آن را به لطف وجود تعمیر کاران مورد تائید اکسیس آن دستگاه را تعمیر کنید، حتی دوربین هایی چند سال از توقف تولیدشان گذشته باشد و همینطور اگر که دستگاه شما خارج از گارانتی باشد و قابل تعمیر نیز نباشد، Axis از طریق نمایندگان رسمی خود در ایران آن دوربین را تحویل گرفته و به جای آن یک دوربین سالم در همان بازه قیمتی و با قیمت حدود ۵۰% قیمت دوربین نو به شما تحویل  خواهد داد.

a hand giving axis camera ro a repair man

تعمیرات تجهیزات اکسیس

شرکت پیشتازان ارتباط مجازی به عنوان نماینده رسمی شرکت معظم اکسیس، آماده انجام کلیه خدمات تعمیراتی تجهیزات و دروبین های اکسیس است. تکنسین های پیشتازان ارتباط مجازی با حضور در دوره های تعمیرات تجهیزات اکسیس و آشنایی کامل بر قطعات آن (که همگی از خود کمپانی مادر در سوئد به نمایندگان تحویل داده می شود و هیچکدام از این لوازم در بازار موجود نیستند)، و همینطور اینکه خدمات فوق را در واحد RMA Center تهران و یا منطقه ازاد دبی انجام خواهد شد و در صورت عدم امکان تعمیر دستگاه در این دو واحد، برای شرکت سازنده یعنی اکسیس سوئد ارسال می شود و پس از تعمیر و یا تعویض به مشتری تحویل داده خواهد شد.

a hand signing axis support contract

قرارداد پشتیبانی

نقش حیاتی تجهیزات نظارت تصویری هوشمند در آغاز دهه جدید میلادی در سال ۲۰۲۰ در بروز رسانی و بهبود کسب و کار های کوچک و بزرگ را نمی توان بی ارزش و بی اهمیت دانست، خواسته های گوناگون و تاثیرات مهمی که دوربین های تحت شبکه اکسیس برای کاربران آن و در نهایت برای تامین امنیت ملزم بودن همیشه در دسترس بودن و عملیاتی بودنشان در ۲۴ ساعت هر روز هفته بسیار تشدید می شود و برای رسیدن به این هدف غائی و همیشه در دسترس بودن دوربین ها ، سرور ها ، تجهیزات شبکه و سولار بررسی وضعیت کارکرد این دستگاه ها امری بسیار اجتناب ناپذیر می باشد.

برای پر کردن این خلاء در مبحث نظارت تصویری شرکت پیشتازان ارتباط مجازی برای آرامش خیال مدیران سازمان ها و پیشگیری در بروز مشکلات و خرابی ها و صرفه جویی در با ارزش ترین دارایی یعنی “زمان” خدمات ذیل را بصورت رایگان ارائه می دهند:

  • به لطف تجربه تکنسین های با مدرک رسمی از کمپانی های مایکروسافت ، اکسیس ، جنتک و مایلستون با مشکلات شبکه و زیر ساخت های سازمان ها آشنایی کامل داریم و پس از درخواستتان به صورت تماس تلفنی یا از طریق ریموت برطرفشان می کنیم.
  • در صورت نیاز برای پشتیبانی ، تکنسین های ما از سازمان تان بازدید خواهند نمود و پس از بازبینی و بررسی تمام تجهیزات ، طرح و پروپوزال پشتیانی ارائه خواهند داد.
  • شرکت ما به موحبت داشتن تجربه ۱۵ ساله و کارشناسانی کار کشته در حوزه شبکه ، مخابرات و سیستم های نظارت تصویری جدا از ارائه مشاوره های تخصصی برای خرید تجهیزات جدید، می توانند یک گزارش کامل از ایرادات سیستم های فعلی تان ارائه دهند.
  • در صورت عقد قرار داد پشتیبانی با این شرکت در صورتیکه یکی از تجهیزات نیاز به تعمیر داشته باشد، تا زمان تعمیر دستگاه مذکور ، یک دستگاه جایگزین در محل سازمان شما نصب می گردد.

پیشتازان ارتباط مجازی VCP Co. به عنوان نمایندگی رسمی دوربین های تحت شبکه اکسیس در ایران، آماده همکاری با سازمان ها و عقد قرارداد اختصاصی پشتیبانی جهت تجهیزات کارفرمایان محترم می باشد. این شرکت توانایی تامین قطعات مورد نیاز اصلی اکسیس و یا ارائه یک دوربین جایگزین موقتی در زمان تعمیر دوربین آسیب دیده را زیر نظر تکنسین های آموزش دیده توسط اکسیس سوئد ، در ایران را دارا می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های شرکت ۵-۰۲۱۸۸۵۸۰۸۲۴ داخلی ۱۰۹ تماش بگیرید.

فهرست