شرکت پیشتازان ارتباط مجازی به عنوان نماینده رسمی دوربین های اکسیس سوئد مفتخر است دوربین جدید و بی نظیر P1375-E را معرفی نماید:

به لطف چیپ پردازشی جدید Artpec نسل هفتم اکسیس دوربین P1375-E تصویر عالی و امنیت نرم افزاری بالاتر را ارائه می کند، قابل استفاده در محیط های باز و بیرونی که نیاز به کیفیت وضوح در جزئیات زیادی دارند مانند بناد ر ، پارکینگ ها ، پارک های تفریحی و…

P1375 E – برای کار در محیط ها با شرایط سخت و با آب و هوای نا مناسب طراحی شده است و همچنین گستره ای از دمای پایین منفی ۴۰ درجه سانتی گراد تا در گرم ترین مناطق تا مثبت ۶۰ درجه سانتی گراد به صورت کاملا عملیاتی اقدام به تصویر برداری کند. برای مقابله با نفوذ رطوبت ، گرد و غبار و همچنین تحمل ضربه های ناگهانی نیز می توان به استاندارد های IP66 – IP67 – Nema 4X – IK10 اشاره کرد.

علاوه بر این آفتابگیر های جدید مخصوص دوربین های سری P13 اکسیس هم برای مقابله با برف و باران شدید و البته جلوگیری از انعکاس نور خورشید در تصویر در دسترس می باشد. سهولت در نصب سریع سرعت در اجرای مراحل نصب دوربین به لطف طراحی جدید و انقلابی و همچنین دسترسی بهتر به کانکتور ها و راحت تر شدن عبور کابل درون باکس دوربین، ممکن شده است. درون باکس برای دوربین یک ریل تعبیه شده که امکان تنظیم لنز و تعویض از میان تعداد زیادی از انواع لنز های مختلف با فاصله های کانونی مختلف برای کاربرد های متفاوت و همینطور لنز اختصاصی اکسیس i-CS به راحتی امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است قلب تپنده و قدرتمند این دوربین چیپ پردازش تصویر نسل هفتم اکسیس Artpec 7 امکان فشرده سازی بهتر با تکنولوژی زیپ استریم را هم با H.264 و H265 امکان پذیر نموده است که همانطور که می دانید در کاهش هزینه های هارد دیسک ها و ذخیره ساز ها تاثیر زیادی دارد. در بیشتر مواقع در صورت نیاز تصویر برداری با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه در اکثر دوربین ها نیازمند کاهش رزولیشن تصویر می باشیم که دلیل آن نیاز به پردازش بیشتر در لحظه پردازنده دارد که کیفیت تصویر ۱۰۸۰p در ۳۰ فریم بر ثانیه نیاز به کاهش به ۷۲۰p دارد تا بتواند ۶۰ فریم بر ثانیه تصویر برداری نماید. اما به لطف پردازنده جدید و قوی  Artpec 7 اکسیس این امکان وجود دارد که بدون کاهش رزولیشن تصویر و با همان کیفیت تصویر ۱۰۸۰p بتوانید تا ۶۰ فریم بر ثانیه تصویر برداری کنید.

در صورت نصب بر روی دکل های مرتفع همواره وزش باد باعث لرزیدن دوربین و در نتیجه شاهد لرزش تصویر هستیم که این مشکل نیز با تکنولوژی لرزش گیر الکترونیکی اکسیس EIS حل شده ، دوربین P1375-E اولین دوربین می باشد که مجهز به نسل دوم Light Finder می باشد که می تواند در نور بسیار کم شب تصویر رنگی با رنگ های به مراتب طبیعی تر از Light Finder نسل گذشته ارائه دهد. باکس این دوربین فوق العاده، باز طراحی شده است تا امکان اتصال سیستم IR دید در شب جانبی در زیر باکس آن فراهم شود. از دیگر نوآوری های اکسیس در این دوربین می توان به Firmware ایمن شده اشاره کرد که مبحث Secure By Default و انجام یک سلسله اقداماتی در زمان تولید روی نرم افزار و سخت افزار اعمال می شوند تا ایمنی و جلوگیری از هک دوربین ها را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند، و همینطور برای حلوگیری از دستکاری ها روی نرم افزار دوربین با یک نرم افزار دستکاری شده وجود ندارد و همواره نرم افزار های Sign شده فقط می توانند روی دوربین نصب شوند و در زمینه امنیت اطلاعات قدمی بسیار بزرگی می باشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست