دوربین پوشیدنی اکسیس

دوربین های پوشیدنی اکسیس مدارک ارزشمندی برای شما جمع آوری خواهند کرد. و همچنین روش بسیار موثری برای جلوگیری از بدرفتاری پرسنل و تاثیر گذاری مثبت هم بر روی اعمال پرسنلی که از این دوربین های پوشیدنی استفاده میکنند و هم بر رفتار عموم مردم میباشد.

دوربینی که در کنار شما و با شما کار میکند

سیستم پوشیدنی اکسیس را مستقیما به سیستم مدیریت تصاویر اکسیس (VMS) و یا سیستم مدیریت شواهد (EMS) وصل کنید تا یک سیستم یکپارچه از اکسیس داشته باشید. یا از میان شرکای مورد اعتماد ما یا خودتان یک سیستم انتخاب کنید. میتوانید تصاویر را در محل و یا در در فضای ابری ذخیره کنید. در هر صورت با اینکار در هر دو چالش جلوگیری از رفتار بد و محافظت، جمع آوری مستندات و شواهد و مدارک محکمه پسند، راه بهتری را در پیش گرفته اید. و البته دوربین های پوشیدنی اکسیس همیشه به شما تصاویری با کیفیت بهتر و قابل استفاده در دادگاه برای شما فراهم خواهد کرد.

فرصت های بیشمار

اینجا برخی از مزایای دوربین های پوشیدنی اکسیس که به ایمنی و امنیت استفاده کنندگان و عموم مردم به یک اندازه کمک میکند را به شما معرفی میکنیم.

شواهدی که نیاز دارید

دوربین های پوشیدنی اکسیس مستندات و شواهد را ضبط میکنند. حوادث را به همانشکل که در مقابل پرسنل استفاده کننده اتفاق میوفتد ضبط میکند و تمام صداها را نیز به همان شکل ضبط میکند. تصاویر و صدایی شفاف که میتواند از آن در تحقیقات و دادگاه استفاده کنید.

برای آموزش و مستند سازی

تصاویر ضبط شده دوربین های پوشیدنی اکسیس ابزاری مفید برای آموزش پرسنل درباره نحوه واکنش در موقعیت هایی است که احتمال زیادی دارد با  آن مواجه شوند. بعنوان مثال، میتوانید تصاویر ضبط شده یک سانحه را آنالیز کنید، یا بخشی از یک مواجهه را برای آزمایش نحوه واکنش و پاسخ دانشجویان در یک موقعیت مشابه استفاده کنید پیش از آنکه نتیجه واقعی اتفاق افتاده را نمایش دهید.

تحذیر از رفتار ناشایست

دوربین های پوشیدنی بر رفتار هم پرسنل استفاده کننده و هم بقیه مردم تاثیر دارد. آگاهی از ضبط شدن اعمال و رفتار ب نظر میرسد که باعث میشود مردم حضور یک “شاهد دیجیتال” را در مقابل اعمالشان حس کنند. بنابراین شهروندان کمتر رفتار ناشایست نشان خواند داد. و پرسنل نیز بیشتر خونسردی خود را حفظ کرده قانونمند تر خواهند بود. که این بر کاهش شکایات و حوادث تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

ایجاد یک حس امنیت

دوربین های پوشیدنی اکسیس میتوانند باعث شوند ک پرسنل و مردم هر دو بیشتر احساس امنیت کنند. مسئولین با اعتماد به نفس بیشتری کارشان را انجام میدهند و شهروندان نیز کمتر احساس تهدید خواهند کرد و بنابراین هر دو گروه احتمال کمتری دارد که کاری انجام دهند که بعدا پشیمان شوند.

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سوپرمارکت های خودگردان در آینده: خرید پیشرفته با راهکارهای امنیتی تحت شبکه
نوشتهٔ بعدی
چرا بر روی یک دربازکن تحت شبکه سرمایه گذاری کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست