صرف نظر از اینکه آیا شما مسئول تأسیس نیروگاه هسته ای یا سوخت فسیلی یا نیروگاه خورشیدی بدون برق هستید ، بدون برق جامعه بلافاصله متوقف می شود. ، Axis یک راه حل دارد که امنیت و ایمنی تسهیلات و کارمندان آن را تضمین می کند. گاهی اوقات نظارت بر بازدهی تولید همان قدر مهم است که امنیت تسهیلات شما مهم است. با نظارت تصویری Axis شما می توانید هر دو را انجام دهید : با افزایش سودآوری، یک مؤسسه رو به رو شدن به دست آورید.
تشخیص نفوذگران در طول حوزه های طولانی در مکان های از راه دور
با یک دوربین PTZ شما میتوانید یک نمای کلی از محیط داشته باشید و همچنین میتوانید روی جزئیات زووم کنید تا اتفاقات را به طور دقیق نظاره کنید.
افزایش بهره وری از طریق نظارت
شما می توانید کارایی خود را افزایش دهید و زمان کمتری را صرف مرتب سازی داده های تولید از سایت های از راه دور خود کنید و جمع آوری آن با اطلاعات بصری را کوتاه کنید.
نظارت امن حتی در شرایط سخت
Axis 
دوربین هایی با خنک کننده ، بخاری و محافظ های خورشیدی قابل تنظیم را تولید می کند ، حصول اطمینان از اینکه فیلم هایی که حتی در دمای کمتر از ۵۰- درجه سانتی گراد (۵۸- درجه فارنهایت) و ۷۵+ درجه سانتیگراد (۱۶۷+ درجه فارنهایت) رکورد می شوند.

دوربین تحت شبکه اکسیس

تامین برق دوربین ها
شما با استفاده از سلول های خورشیدی (انرژی پاک) میتوانید در محل هایی که به هیچ وجه دسترسی به برق ندارید، برق دستگاه های نظارت تصویری را تامین کنید و تمام اتفاقات آن محل را در اتاق مانیتورینگ پایش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست