چالش های ایمنی و امنیت برای مشاغل در حال رشد

به طور کلی ، مهمترین هدف هر بیزنسی رشد آن است. برای اکثر مشاغل ، رشد مالی منجر به رشد فیزیکی می شود: تعداد بیشتری کارمند ، دفاتر بزرگتر ، انبارها و سایتهای بزرگتر. و در حالی که این عوامل نشانه هایی از عملکرد خوب یک تجارت است ، خطرات امنیتی و ایمنی مرتبط را به همراه دارند که باید مدیریت شوند.

با این حال ، واضح است که می توان گفت کسب و کارهایی که به دنبال رشد هستند بیشتر انرژی خود را بر فعالیت هایی که این رشد را تقویت می کنند ، متمرکز میکنند. یافتن مشتریان جدید و ارائه خدمات عالی به مشتریان فعلی در اولویت است و بنابراین ضروری است که زمان و توجهی بیش از میزان نیاز، صرف جنبه های عملیاتی کسب و کار – شامل راهکار های امنیتی – نشود. همچنین بسیار مهم است که راهکار ها با کسب و کار رشد کنند و اطمینان حاصل شود که سطوح ایمنی و امنیتی با رشد سریع و پویای یک سازمان، حفظ می شود.

یک راهکار جامع که همه نیازهای امنیتی یک سازمان را شامل می شود-از جمله تصویر، صدا ، آنالتیک و کنترل تردد-یک پیشنهاد جذاب برای مشاغل در حال رشد است. با تأمین این منبع از یک تامین کننده ، اعتبار هر بخش تضمین می شود و سهولت مدیریت ، امنیت سایبری و مقیاس پذیری سیستم افزایش می یابد.

چالش های ایمنی و امنیتی رشد کسب و کار

رشد مشاغل در عین مثبت بودن ، می تواند چالش ها و خطرات ایمنی و امنیتی قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

بارزترین جنبه یک تجارت رو به رشد افراد بیشتری هستند که اغلب در ساختمان های اداری بزرگتر مستقر میشوند. ارائه دسترسی به اماکن و ساختمانها برای پرسنل مجاز یا بازدیدکنندگان معتبر عنصر اساسی یک محیط کار ایمن است.

متأسفانه ، تعداد بیشتر کارکنان می تواند خطر سرقت را افزایش دهد ، به ویژه در بخش هایی مانند خرده فروشی. البته خطر سرقت فقط مربوط به کارکنان داخلی نیست و با افزایش اندازه و تعداد انبارها و سایتها ، مشاغل توسط افرادی که مقاصد مجرمانه دارند راحت تر می شود.

محیط کار ایمن نیز چیزی است که همه مشاغل باید فراهم کنند و رشد و توسعه می تواند چالش های جدیدی را ایجاد کند. در این زمینه نظارت بر پایبندی به شیوه های مربوط به ایمنی و بهداشت و ارتباطات روشن برای ایمنی کارکنان و همچنین رعایت آنها ضروری است.

از آنجایی که مشاغل هم در داخل مجموعه و هم در خارج رشد میکنند-و چالش های نظارت بر سایتهای متنوع را با خود به همراه می آورند-می توان کارآیی را از طریق تجزیه و تحلیل و یادگیری ارتقا داد و بهترین شیوه ها را برای کارکنان ، ادارات و سایت های جدید ایجاد کرد.

راهکارهای امنیتی جامع و تایید شده

یک راهکار نظارتی که تمام نیازها از جمله ویدئو ، صدا ، کنترل دسترسی و آنالتیک را برطرف می کند ، مزایای متعددی را برای یک سازمان رو به رشد به ارمغان می آورد. تأمین این منبع از یک تأمین کننده واحد – که در آن هر عنصر تأیید شده است و بنابراین به طور یکپارچه با بقیه کار می کند – سهولت طراحی ، نصب ، استفاده و مدیریت راهکار را افزایش می دهد.

اساسی ترین راهکار نرم افزار مدیریت ویدیو (VMS) است. VMS به عنوان زیربنا عمل می کند و با ایجاد دید مدیریت بصری هر دستگاه متصل به سیستم را امکان پذیر می کند. حتی اگر در ابتدا تنها یک دوربین را مدیریت کنید ، VMS از راهکاری که به صدها عدد می رسد ، همراه با افزودن دستگاه های صوتی و راهکار های کنترل دسترسی ، پشتیبانی می کند. VMS همچنین مبنایی برای تجزیه و تحلیل هایی است که منجر به افزایش کارآیی های امنیتی و عملیاتی می شود.

افزایش پشتیبانی و امنیت سایبری

کار با یک تامین کننده واحد و ارائه راهکار نهایی مزایای دیگری نیز به همراه دارد (و در اینجا نکاتی در مورد چگونگی یافتن تامین کننده مناسب وجود دارد). در “مالکیت” کل سیستم ، تامین کننده مسئولیت پشتیبانی سریع و همه جانبه برای هر عنصر را بر عهده می گیرد و از این رو ، احتمالاً حل پشتیبانی سریعتر خواهد بود.

امنیت سایبری نیز مورد توجه هر شغلی است و به عنوان راهکاری که شامل تعداد قابل توجهی از دستگاه های متصل است ، سیستم های امنیتی و نظارتی باید مانند سایر زیرساخت های فناوری اطلاعات سایبری باشند. یک تامین کننده راهکار جامع برای امنیت سایبری در کل سیستم یک رویکرد جامع را در پیش خواهد گرفت-با VMS که به روز رسانی متمرکز نرم افزار و سیاست ها را امکان پذیر می کند-که این امر باعث می شود هیچ حلقه ضعیفی در زنجیره امنیت سایبری وجود نداشته باشد.

رسیدگی به ایمنی و امنیت ، همزمان با رسیدگی به کسب و کار

حوادث ایمنی و نقض امنیت ، عملیات هر سازمانی را ، گاهی به شکل بحرانی ، تضعیف می کند. اما تمرکز بیش از حد زمان ، انرژی و منابع روی سیستم های مورد نیاز برای حفظ ایمنی و امنیت ، مانع از تلاش برای رشد تجارت می شود. امروزه مهم یافتن تعادل مناسب است ، با این اطمینان که راهکار امنیتی شما به همان سرعت در آینده رشد خواهد کرد. یک راهکار سرتاسری می تواند راهکار ایده آل باشد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
راهکار نظارت تصویری برای کارآمدی بیشتر مدیریت پارکینگ
نوشتهٔ بعدی
۵ فاکتور مهم که در هنگام تعیین یک سیستم جامع و یکپارچه امنیتی و نظارت تصویری باید در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست